Management

Damian Sęga
Präsident


+48 17 788 58 55
Krzysztof Solarski
Mitglied des Vorstandes - Verkaufsdirektor 

 
+48 17 788 58 40
 
 
Sekretariat des Vorstandes sekretariat@joongpol.pl +48 17 788 58 55

Verkauf

Krzysztof Solarski
Verkaufsdirektor
k.solarski@joongpol.pl
+48 17 788 58 69
+48 795 479 552
Verkaufteam:
sprzedaz@joongpol.pl
+48 17 788 44 44
+48 17 788 58 53
+48 17 788 58 56

Zapytania o ofertę lub nawiązanie współpracy prosimy kierować do działu Marketingu

Marketing

Polen:

Bogdan Czerniakowski
Dyrektor Regionu
mazowieckie, łodzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie
b.czerniakowski@joongpol.pl +48 17 788 58 49
+48 604 514 641
Paweł Juras
Dyrektor Regionu
podkarpackie, lubelskie, małopolskie, świętokrzyskie
pawel.juras@joongpol.pl +48 17 788 58 51
+48 604 514 652
Krzysztof Czajka
Dyrektor Regionu
wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie  
opolskie, śląskie, dolnośląskie
k.czajka@joongpol.pl +48 17 788 58 54
+48 601 377 197
Aleksander Lorynowicz
Dyrektor Regionu
opolskie, śląskie, dolnośląskie
a.lorynowicz@joongpol.pl +48 17 788 58 52
+48 607 770 199

Export

Zbigniew Szadkowski
Export Manager
z.szadkowski@joongpol.pl +48 17 788 58 59
+48 662 389 679

Einkauf

     
Ewelina Solarska
Specjalista d/s Zakupów
e.solarska@joongpol.pl +48 17 788 58 47

Finden Sie heraus, wie Sie uns erreichen