Zarząd

Stanisław Gajewski
Prezes Zarządu

+48 17 788 58 55
Jadwiga Kopacz
Członek Zarządu - Główna Księgowa

 
+48 17 788 58 55
 

Zarząd: sekretariat@joongpol.pl +48 17 788 58 55

Sprzedaż i Marketing

Krzysztof Solarski
Dyrektor Handlowy - Prokurent
k.solarski@joongpol.pl  48 17 788 58 69 
+48 795 479 552

Zapytania o ofertę lub nawiązanie współpracy prosimy kierować do Działu Marketingu

Marketing

Kraj:

Bogdan Czerniakowski
Dyrektor Regionu
mazowieckie, łodzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie
b.czerniakowski@joongpol.pl +48 17 788 58 49
+48 604 514 641
Paweł Juras
Dyrektor Regionu
podkarpackie, lubelskie, małopolskie, świętokrzyskie
pawel.juras@joongpol.pl +48 17 788 58 51
+48 604 514 652

Krzysztof Czajka
Dyrektor Regionu
wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie

k.czajka@joongpol.pl +48 17 788 58 54
+48 601 377 197

Aleksander Lorynowicz
Dyrektor Regionu
opolskie, śląskie, dolnośląskie

a.lorynowicz@joongpol.pl +48 17 788 58 52
+48 607 770 199

Eksport

Zbigniew Szadkowski
specjalista d/s eksportu

z.szadkowski@joongpol.pl

+48 17 788 58 59
+48 662 389 679

Sprzedaż

 
 
Dział Sprzedaży: sprzedaz@joongpol.pl 

+48 17 788 58 53
+48 17 788 58 44
+48 17 788 58 56

Zakupy

Ewelina Solarska 
Specjalista d/s Zaopatrzenia

e.solarska@joongpol.pl

+48 17 788 58 47
 

Sprawdź jak do nas dojechać